Žijí nebo nežijí?

28. ledna 2018 v 19:50 | Life Underground RPG |  Info

Žijí nebo nežijí?


Zaregistrovali jste článek, který byl zveřejněný před chvílí? Nechápete co se děje? Tady je osvětlení celé situace.Po dlouhé době už není na našem RPG ticho, které zavládlo po poslední akci. Dlouho se přemýšlelo o tom, co se stalo s postavami, zda je pravda, že všichni umřeli.

Dnes se může s klidem říci, že neumřeli... Ne všichni. Je to fér to dnes říct Vám všem, že ne a dát Vám vědět, že některé postavy jsou stále mezi námi.

Během katastrofy v Gold Pitu se podařilo, díky záchranným plánům, zachránit přes 2/3 obyvatel. Obyvatelé byli rozmístěni po celé Kanadě, která byla ochotná dle dříve uzavřené smlouvy, v případě katastrofy ubytovat všechny obyvatele našeho malého městečka.

V menu, v sekci Postavy se můžete podívat, které postavy přežily tuto katastrofu. Pokud budete mít zájem, můžete hrát volné hry na fóru nebo si zavzpomínat na staré časy se starými uzavřenými hrami.

Herní rok je už 2096 a Vaše postavy žijí ve Vancouveru. V bytové čtvrti, kde je ubytováno přes 50 tisíc Gold Piťanů. Zbylí obyvatelé jsou pohřbeni v Gold Pitu nebo žijí v okolí.

Mějte se krásně a užívejte si života.

diggers.underground@gmail.com

 


Aktuální články

Reklama