Následky v Gold Pitu

27. listopadu 2016 v 12:46 | Nicole Styron |  Deník Pravda v2

Následky v Gold Pitu


Včera jsme informovali o ničivém zemětřesení v naší domovině, v Gold Pitu...


Gold Pit byl v epicentru zemětřesení, který byl včera v jižní Africe. Záchranáři z okolních zemí celý včerejší den pracovali na záchranu přeživších obyvatel v Gold Pitu a snažili se dostat dle protokolu 99 do Gold Pitu při přírodní katastrofě.

Až dnes nad ránem se povedlo skupině záchranářů z Konga se dostat do Gold Pitu, kde ale viděli zpuštošené město, které bylo zcela zaplavené, plno zřícenin a voda byla zakalená prachem z nich.

Bohužel během zemětřesení došlo k protržení hrází vodního nádrže, který zásoboval pitnou vodu pro celé město a velké množství vody zaplavilo až na úroveň 3. pater budov ve městě, což byla smrtelná rána pro našince ve zřícených domech.

Musíme tedy oznámit, že všichni přítomní obyvatelé v Gold Pitu zemřeli při tomto neštěstí. Záchranářské čety pracují na odčerpávání vody z města a budou se snažit o identifikaci těl, které potrvá při velikosti Gold Pitu, možná i 20 let. Není známo, kolik turistů bylo v této době ve městě.

Všechny státy na světě drží měsíční smutek za tuto hrozivou tragédii, kterou potkala obyvatele Gold Pitu. Krajani z Gold Pitu, kteří se odstěhovali jinam pořádají všude po světě pietní akce na jejich příbuzné, kamarády a bývalé sousedy.

Bývalí pracovníci na Prefektuře, kteří jsou v emigraci shodně říkají, že se budou snažit o důstojné pohřbení všech obětí tohoto neštěstí a budou uctívat jejich památku. Pro tento účel se postaví obrovský hřbitov v místech na povrchu, kde přibližně ležel Gold Pit. Příspěvky můžete posílat na webové stránce, která je uvedena níže.

Michael Darby se vyjádřil, že daruje 30% ze svého jmění na stavbu tohoto monumentu.

Po této události se zvýšila cena diamantů o 60%, protože Gold Pit byl hlavním těžařem a i producentem diamantu na Zemi.

Nicole Styron
 


Aktuální články

Reklama