Podrobnosti k Podzimním slavnostem

28. října 2016 v 13:52 | Life Underground RPG |  Info
http://4.bp.blogspot.com/-cGp8rhmW2Zw/VKRSH2Yn0UI/AAAAAAABMD0/IbeVSDCLD0U/s1600/New%2BYear's%2BEve%2Bcelebrations%2Bin%2BTimes%2BSquare%2B(8).jpg

Dnes začínají Podzimní slavnosti, podrobnosti k dnešní akci!


I tento rok se po menších problémech budou konat Podzimní slavnosti. Jsme rádi, že budete dnes u toho a je dobré si něco zopakovat po měsíci bez žádných akcí.

Pro zopakování ohledně casual akce. Myšlenka Casual akce je taková, že hráči se mohou připojit do akce kdykoliv od začátku akce, tedy tento týden v pátek večer od 18:55 až do konce akce. Reálně se akce bude odehrávat v hráčském času v ten večer, kdy začal, tedy v pátek a bude končit také v sobotu nad ránem. Na fóru se tato akce bude uzavírat až v pondělí k večeru, takže máte dost času si zahrát a popovídat si s hráči na chatu. Takže máte volnou ruku s rozložením tempa hry podle toho, kolik máte času.

V kavárně už je vše tedy připraveno, až odbije 18:55, napište své příspěvky na fórum. Přímý odkaz - http://lifeunderground.wz.cz/viewtopic.php?f=45&t=200

Buďte při hře i na chatu a na dosah na mobilní aplikaci HipChat, ať se domluvíte s ostatními na tom, kdy budete mít čas si odepsat. Užijte si hru!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama