Anotace

30. března 2015 v 10:00 | Life Underground RPG |  Reálie
Píše se rok 2093. Dnešní svět se nijak výrazně neliší od toho ze začátku 21. století. Samozřejmě, doba přinesla spoustu nových vynálezů a jiný styl života, ale je to vesměs stejný život, jako byl dříve. Až na zásadní vyjímku - život v podzemí.

V roce 2030 byla poptávky po diamantech tak obrovská, že se z celého světa sešli ti nejlepší těžaři diamantů do Afriky, aby předvedli své schopnosti. Pomocí nových technologií byl pro ně pod zemí vytvořen nový svět. Věnovali se tak pilně své práci, že na povrch vycházeli jen občas a málo. Litovali toho, že se nevídají se svými rodinami, a proto požádali, aby se mohli jejich blízcí přestěhovat za nimi. Jejich požadavek byl splněn. Diamantů se těžilo stále více a rodin vracejících se na povrch ubývalo. Podzemí se začalo stávat jejich novým domovem. Technologie byly v té době tak vyspělé, že jim nechybělo nic, co bylo na zemském povrchu. O světlo a teplo se stará solární panely, které čerpaji energii z povrchu, a proto si lidé v Podzemí můžou připadat jako na povrchu. Jelikož lidé stárnou, původní těžaři skonali a staly se neuvěřitelné věci.

Jednu dobu vládly v podzemí dvě vrstvy, tzv. primusové a překupníci, kteří zatajovali pomocí lží existenci světa na povrchu a využívali to pro svůj prospěch díky vyhlášce, která zakazovala přístup na povrch, kvůli "moru" (viz Reálie). Jenže v roce 2091 došlo ke zlomu a obě vrstvy byly odstaveny od moci. Všechny skryté skutečnosti o nadzemním světě vyplavaly na povrch, a proto se o existenci Gold Pitu už dozvěděl celý svět. Město za dva roky od převratu jen prosperuje, diamanty se vyváží do celého světa, město se stalo turistickou atrakcí pro lidi, ctižádostiví lidé se sem přestěhovali s vidinou výdělku a mnoho obyvatel z Gold Pitu se odstěhovalo na povrch za svými příbuznými.

Šok z nových problémů ve městě a objevováním dosud nepoznaného světa však zneužili někteří lidé u moci a chopili se moci velmi tvrdou rukou pomocí nejrůznějších intrik. Ve městě panuje obrovský strach původních obyvatel. Hlídky policie a ostatních složek jsou skoro na každém rohu v tomto městě a nepřispívá to k celkové pohodové atmosféře města. Lidé musí pomalu podstupovat svá nabytá práva, která získala před nedávnou dobou. Davy turistů však do města proudí dále a někteří se rozhodli dokonce ve městě zůstat. Někteří stálí obyvatelé pod nátlakem a strachem o sebe či o svou rodinu se přestěhovali na povrch, do Londýna, kde zformovali Tajný spolek (viz Reálie), který má za úkol pomáhat odprostit lidem z Gold Pitu od kruté nadvlády Bena Watsona a Anthonyho Maye.

Přidáte se na stranu dobra či na stranu zla?


Čtěte dále:

 


Aktuální články

Reklama