Registrace

15. září 2013 v 20:47 |  Info

Pokud Vás zaujal náš svět, budeme rádi, když se k nám připojíte. Co pro to musíte udělat? Stačí jen vyplnit registraci, kterou pak pošlete na e-mail. A co že po Vás potřebujeme vědět?

 • Přezdívka - Vaše přezdívka, pod kterou budete vystupovat v chatu (pro lepší orientaci)
 • Věk - Váš, ne Vaší postavy. :)
 • Kontakt - e-mail, blog, FB... Dáme Vám vědět, až bude zveřejněn Váš profil, nebo pokud s Vaší registrací nebude něco v pořádku. Také Vám budeme dávat vědět ohledně všech změn, které by eventuálně mohly proběhnout.
 • Jméno a příjmení - Vaší postavy
 • Věk - Vaší postavy 15 - 26.
 • Zaměstnání / Student - pokud je Vaše postava mladá a studuje, je jasné, že bude student.
  Každý člověk se musí něčím živit. Můžete si vymyslet cokoliv, např. doktor(ka), prodavač(ka), zdravotní sestra(bratr), klubový zpěvák(čka), bodyguard(ka), knihovník(ce), řezník, dělník(ce), učitel(ka), právník(čka), herec(čka), .. Fantazii se meze nekladou, jenom si uvědomte, že budete žít v podzemí, takže povolání jako plážový plavčík, surfař nebo správce majáku nepřichází v úvahu :)
 • Vzhled - vyberte si obrázek, fotografii. Na internetu jich je spousta. Nebereme kreslené obrázky ani gify. Může to být i známá osobnost, pokud se tu už nevyskytuje.
  Popište celkový vzhled Vaší postavy. Nebojte se rozepsat a popsat jakékoliv maličkosti - mateřská znamínky, pihy, jizvy, .. Můžete zahrnout i styl oblékání - jak domácí i společenský. Nebojte se zajít do podrobna. Čím více, tím lépe. Ostatní hráči si pak mohou udělat o Vaší postavě lepší představu.
 • Charakteristika - charakterizujte Vaší postavu. Žádný člověk se nedá popsat pár slovy. Rozepište se. Klidně uvěďte i určitou situaci v které se jak zachová. Nezapomínejte však na to, že nikdo není dokonalý a to ani Vaše postava. Každý má špatné a dobré vlastnosti. Nebojte se těch špatných. Obtížně se hraje s dokonalou osobou. Nezapomínejte se držet charakteru své postavy. Každý člověk se může změnit, ale aby se z extroverta najednou stal introvert, se vidí jen málokdy. Vyvarujte se tedy Mary Sue :)
 • Historie - popište příběh Vaší postavy od narození až doposud. Můžete vypsat důležité události v životě Vaší postavy. Minulost dělá člověka takovým, jakým je. Proto se nebojte rozepsat.
 • Speciální přání - pokud chcete mít v profilu uvedenou nějakou zajímavost, tajemství a nezahrnuli jste ho do charakteristiky nebo historie, připište jí sem. (není povinné)
 • Přečetl(a) jsem si reálie a pravidla!

Všechny registrace budeme číst. Pokud se nám něco nebude líbit, ozveme se Vám na e-mail (nebo něco na jiný kontakt, který jste uvedli v registraci), abyste případnou chybu opravili. Nebereme krátké registrace. Snažte se opravdu co nejvíc rozepsat. Pokud si nevíte rady, nebojte se nás oslovit. Rádi Vám pomůže a spolu určitě na nějakých pár řádků přijdeme :)

V souvislosti s tím, že chceme po Vás dlouhé registrace Vaší postavy, chceme také, abyste psali delší příspěvky ve hře. Představujeme si rozsahu nejméně 6-ti řádků (měřeno podle MS Word). Začátečníci si mohou zažádat o 2 týdenní vyjímku.

Chceme být RPG, které rozvíjí myšlenky člověka, a proto chceme, abyste se jak v registracích své postavy, tak i v příspěvcích rozepisovali :)

Pro jistotu připomínáme, že každý hráč smí vlastnit maximálně 2 postavy.

Registrace zasílejte prosím na e-mail diggers.underground@gmail.com.

Těšíme se na společnou hru!

 


Aktuální články

Reklama